Ve čtvrtek 18. června 2026 se žáci naší školy zúčastnili vzdělávacího programu Medové snídaně. Prostřednictvím poutavého vyprávění se seznámili se životem včel, dozvěděli se, jak vzniká med, jakou práci vykonává včelař a proč jsou včely pro přírodu i člověka tak důležité. Součástí programu byla také ukázka včelařských pomůcek a zajímavostí ze světa včel. Na závěr dostaly děti skleničku medu, kterou využijeme při společné podzimní aktivitě.