Fotogalerie Školní jídelny

 

KOPROVÁ POLÉVKA, HOVĚZÍ MASOVÁ SMĚS S RAJČATOVOU SALSOU, ŠPAGETY POLÉVKA ZE ZELENÉHO HRÁŠKU, SEGEDINSKÝ GULÁŠ, DOMÁCÍ HOUSKOVÝ KNEDLÍK, MALINOVÝ ČAJ
ZELENINOVÁ POLÉVKA S POHANKOU, MERUŇKOVÝ JAHELNÍK, SMETANOVÝ TVAROHÁČEK, OSTRUŽINOVÝ ČAJ S ALOE KVĚTÁKOVÁ POLÉVKA S OVESNÝMI VLOČKAMI, RYBA NA ZELENINĚ, BRAMBOROVÁ KAŠE, GRATINOVANÁ ZELENINA S PROVENSÁLSKÝM KOŘENÍM, ČAJ ARGENTINSKÁ FAZOLOVÁ POLÉVKA, PEČENÉ KUŘE, VAŘENÁ RÝŽE S KROUPAMI V PÁŘE, OVOCNÝ KOKTEJL, DŽUS TROPICO ANANAS RYBÍ POLÉVKA S CIZRNOVÝM KAPÁNÍM, KOTLETA NA PAPRICE, TĚSTOVINY, ŠÍPKOVÝ ČAJ
HRACHOVÁ POLÉVKA S OPRAŽENOU HOUSKOU, WOK THAI ZELENINA S KRŮTÍM MASEM, RÝŽE VAŘENÁ V PÁŘE, DŽUS TROPICO KUŘECÍ POLÉVKA S NUDLEMI, PEČENÁ KRŮTÍ ROLÁDA, BRAMBOROVÁ KAŠE, OVOCNÉ PYRÉ, BRUSINKOVÝ ČAJ ČČESNEKOVÁ POLÉVKA S BRAMBOREM A VEJCEM, ŠVÉDSKÉ KULIČKY SE SMETANOVÝM PŘELIVEM, OPÉKANÉ BRAMBORY, SALÁT Z ČERVENÉ ŘEPY, ČAJ BROKOLICOVÁ POLÉVKA, KUŘECÍ NUDLIČKY, KUS-KUS S MÁSLOVOU KUKUŘICÍ, MRKVOVÝ SALÁT, BORŮVKOVÝ ČAJ S RAKYTNÍKEM
KRUPICOVÁ POLÉVKA S VEJCI, FAZOLOVÉ RAGÚ, DALAMÁNEK, OVOCE, ČAJ
KRUPICOVÁ POLÉVKA S VEJCI, FAZOLOVÉ RAGÚ, DALAMÁNEK, OVOCE, ČAJ HRSTKOVÁ POLÉVKA, PŘÍRODNÍ HOVĚZÍ NUDLIČKY, BULGUR S KUKUŘICÍ NA MÁSLE, LEDOVÝ SALÁT, ČAJ GULÁŠOVÁ POLÉVKA Z HOVĚZÍHO MASA, BRAMBOROVÉ PLACKY POSYPANÉ SÝREM, BANÁN, MUFFIN, NÁPOJ PÓRKOVÁ POLÉVKA S RÝŽÍ, VAŘENÉ HOVĚZÍ, RAJSKÁ OMÁČKA, DOMÁCÍ HOUSKOVÁ KNEDLÍK, NÁPOJ
ZELENINOVÁ POLÉVKA S POHANKOU, KRUPOTO S VEPŘOVÝM MASEM, ZELENINOVÁ PŘÍZDOBA, ČAJ FRANCOUZSKÁ POLÉVKA, HRACHOVÁ KAŠE, KRUTÍ MEDAILONKY, DALAMÁNEK, SALÁT Z HLÁVKOVÉHO ZELÍ, ČAJ BRAMBOROVÝ KRÉM, ŽEMLOVKA S JABLKY PŘELITÁ ROZPUŠTĚNÝM MÁSLEM, NEKTARINKA, VANILKOVÉ MLÉKO KUŘECÍ POLÉVKA S TĚSTOVINAMI, VEPŘOVÉ MASO NA ŽAMPIONECH, BULGUR, BANÁN, ČAJ
FAZOLOVÁ POLÉVKA SE SMETANOU, PEČENÉ KUŘE NA RAJČATECH S MRKVÍ, DUŠENÁ RÝŽE S HRÁŠKEM, ČAJ RYBÍ POLÉVKA S KROUPAMI, ZAPÉKANÉ BRAMBORY S KRUTÍM MASEM A SMETANOU, SALÁT Z ČERVENÉ ŘEPY, OVOCNÁ ŠŤÁVA ČESNEKOVÁ POLÉVKA S VEJCEM A CHLEBOVÝMI KRUTONKY, PEČENÉ KRUTÍ MASO, DUŠENÝ ŠPENÁT, BRAMBOROVÝ KNEDLÍK DÝŇOVÁ POLÉVKA, PODĚBRADSKÉ MASO, TĚSTOVINY, OVOCE, MALINOVÝ ČAJ