Fotogalerie Školní jídelny

 

BROKOLICOVÁ POLÉVKA S KUSKUSEM, HOVĚZÍ GULÁŠ, TĚSTOVINY RYBÍ POLÉVKA S PAPRIKOU, KRŮTÍ MASO PO MEXICKU, RÝŽE VAŘENÁ V PÁŘE DÝŇOVÁ POLÉVKA, FRANKFURTSKÁ PEČENĚ, BRAMBOROVÁ KAŠE, ZELENINOVÁ PŘÍZDOBA, DŽUS TROPICO HRSTKOVÁ POLÉVKA, ČESKÉ BUCHTY S POVIDLY, JABLKO, BÍLÁ KÁVA
RAGÚ, ŠPENÁTOVÉ GNOCCHI SE SMETANOVÝM PŘELIVEM SYPANÉ STROUHANÝM SÝREM, BANÁN FRANCOUZSKÁ POLÉVKA, HRACHOVÁ KAŠE S ORESTOVANOU CIBULKOU, PÁREK, CHLÉB, MANDARINKA JEMNÁ ZELENINOVÁ POLÉVKA, VEPŘOVÁ PEČENĚ, DUŠENÉ HLÁVKOVÉ ČERVENÉ ZELÍ, DOMÁCÍ HOUSKOVÝ KNEDLÍK ČESNEKOVÁ POLÉVKA S BRAMBOREM, HOLANDSKÝ ŘÍZEK, BRAMBOROVÁ KAŠE, BROSKVOVÝ KOMPOT
PÓRKOVÁ POLÉVKA S JÁHLY, KUŘECÍ MASO SE ZELENINOVÝM PŘELIVEM, VAŘENÉ ŠPAGETY, MANDARINKA RAJSKÁ POLÉVKA S KAPÁNÍM, PEČENÁ ŠTIKA NA KMÍNĚ S ČESNEKEM, BRAMBOROVÁ KAŠE, GRATINOVANÁ BABY KAROTKA A KUKUŘICE NA MÁSLE KVĚTÁKOVÁ POLÉVKA S POHANKOU, VEPŘOVÁ PEČENĚ, RÝŽE S KROUPAMI, JABLKO MLÉČNÁ KEDLUBNOVÁ POLÉVKA, KUŘECÍ RIZOTO Z TĚSTOVINOVÉ RÝŽE SYPANÉ NASTROUHANÝM SÝREM, KYSELÁ OKURKA
PODMÁSLOVÁ POLÉVKA S BRAMBOREM, PEČENÉ KUŘECÍ ŠPALÍKY S KYSELÝM ZELÍM, GRATINOVANÝ BRAMBOR SICILSKÁ RYBÍ POLÉVKA, KRŮTÍ SEKANÁ, BRAMBOROVÁ KAŠE, HANÁCKÝ SALÍT, DŽUS TROPICO FAZOLOVÁ POLÉVKA S RAJČATY, OVESNÁ KAŠE SE SKOŘICÍ A MÁSLEM, BANÁN, ŠÍPKOVÝ ČAJ JEMNÁ KRUPICOVÁ POLÉVKA, PEČENÁ RYBA S PROVENSÁLSKÝM MÁSLEM, KUSKUS SE ZELENINOU, SALÁT Z ČÍNSKÉHO ZELÍ SE ZAKYSANOU SMETANOU
KUŘECÍ VÝVAR S NUDLEMI, ČOČKA NA KYSELO, VAJEČNÁ SEDLINA, CHLÉB, MRKVOVÝ SALÁT, RAKYTNÍKOVÝ ČAJ JEMNÁ KŘENOVÁ POLÉVKA S BRAMBOREM, HOVĚZÍ TOKÁŇ, RÝŽE VAŘENÁ V PÁŘE, DŽUS TROPICO ŠPENÁTOVÁ POLÉVKA S RÝŽÍ, VAŘENÉ ŠPAGETY S MASOVOU SMĚSÍ A RAJČATOVOU SALSOU, JABLKO, SMETANOVÝ JOGURT, ČAJ POLÉVKA Z OVESNÝCH VLOČEK, ZAPÉKANÉ BRAMBORY S KUŘECÍM MASEM A BROKOLICÍ, MANDARINKA, ŠÍPKOVÝ ČAJ S IBIŠKEM
BRAMBOROVÝ KRÉM, BRATISLAVSKÉ PLECKO, DOMÁCÍ HOUSKOVÝ KNEDLÍK, BANÁN, ČAJ ZELENINOVÁ POLÉVKA S DROŽĎOVÝMI NOKY, HOVĚZÍ NA ŽAMPIONECH, VAŘENÉ BRAMBORY S JARNÍ CIBULKOU, DŽUS TROPICO RYBÍ KRÉMOVÁ POLÉVKA, PLNĚNÁ PAPRIKA S RAJSKOU OMÁČKOU, RÝŽE VAŘENÁ V PÁŘE, KEDLUBEN, OVOCNÝ ČAJ HRACHOVÁ POLÉVKA, BRAMBOROVÉ ŠIŠKY S MÁKEM A ŠVESTKOVOU OMÁČKOU, JABLKO, ČAJ
ZELŇAČKA, KUŘECÍ KOUSKY SE SÝROVÝM PŘELIVEM, VAŘENÉ TĚSTOVINY, ŠVESTKOVÝ ČAJ JEMNÁ ZELENINOVÁ POLÉVKA, VALAŠSKÁ KOTLETA, VAŘENÉ TĚSTOVINY, JABLKO ČESNEKOVÁ POLÉVKA S KROUPAMI, KRŮTÍ MEDAILONKY, CIZRNA NA RAJČATECH, DALAMÁNEK, POMERANČ KVĚTÁKOVÁ POLÉVKA S OVESNÝMI VLOČKAMI, KRŮTÍ PEČENĚ, DUŠENÁ MRKVIČKA S HRÁŠKEM, VAŘENÉ BRAMBORY, DŽUS TROPICO HORKÝ PUNČ
BORŠČ, GRATINOVANÁ RYBA NA ZELENINĚ, BRAMBOROVÁ KAŠE, DŽUS TROPICO CIBULOVÁ POLÉVKA S BRAMBOREM, PŘÍRODNÍ KUŘECÍ ŘÍZEK, RÝŽE VAŘENÁ V PÁŘE S POHANKOU A PETRŽELOVOU NATÍ, MIX OVOCE, ŠÍPKOVÝ ČAJ KOPROVÁ POLÉVKA, VEPŘOVÉ VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ, VAŘENÉ BRAMBORY, DUŠENÉ KAPUSTOVÉ ZELÍ, DŽUS TROPICO RYBÍ POLÉVKA S KROUPAMI, PEČENÉ KUŘECÍ ŠPALÍČKY S BÍLÝMI FAZOLEMI NA SMETANĚ, DALAMÍNE, POMERANČ
ZELENINOVÁ POLÉVKA S POHANKOU, KRŮTÍ MASO KOUSKY NA KMÍNĚ, RÝŽE VAŘENÁ V PÁŘE, LEDOVÝ SALÁT, DŽUS TROPICO RAJČATOVÁ POLÉVKA S OVESNÝMI VLOČKAMI, DĚTSKÁ KUŘECÍ ČÍNA, BULGUR, JABLKO, BORŮVKOVÝ ČAJ S RAKYTNÍKEM ČESNEKOVÝ KRÉM S KRUTONY, SEGEDINSKÝ GULÁŠ, KNEDLÍK, JABLKO, RAKYTNÍKOVÝ ČAJ FRANCOUZSKÁ POLÉVKA, GRATINOVANÉ BRAMBORY SE ZELENINOVOU MOZAIKOU, SALÁT Z ČÍNSKÉHO ZELÍ SE ZAKYSANOU SMETANOU, DŽUS
POLÉVKA Z FAZOLOVÝCH LUSKŮ S BRAMBOREM, MASOVÉ KULIČKY V RAJČATOVÉ OMÁČCE, VAŘENÁ RÝŽE RYBÍ GULÁŠOVÁ POLÉVKA, PEČENÉ KRŮTÍ MEDAILONKY, ŠOULET, BANÁN, MALINOVÝ ČAJ ZELENINOVÁ POLÉVKA S CIZRNOVÝM KAPÁNÍM, KUŘECÍ NUDLIČKY S JEMNÝM AJVAREM, TAGLIATELLE, POMERANČ KAPUSTOVÁ POLÉVKA S RÝŽÍ, GULÁŠ PO ITALSKU, TĚSTOVINY, MANDARINKA
POLÉVKA ZE ZELENÉHO HRÁŠKU, PEČENÁ RYBA NA SMETANĚ, BRAMBOROVÁ KAŠE, DÝŇOVÝ KOMPOT RYBÍ POLÉVKA S KROUPAMI, ČOČKOVÁ SEKANÁ, BRAMBOROVÁ KAŠE, ZELENINOVÁ PŘÍZDOBA KOPROVÁ POLÉVKA, HOVĚZÍ MASOVÁ SMĚS S RAJČATOVOU SALSOU, ŠPAGETY POLÉVKA ZE ZELENÉHO HRÁŠKU, SEGEDINSKÝ GULÁŠ, DOMÁCÍ HOUSKOVÝ KNEDLÍK, MALINOVÝ ČAJ
ZELENINOVÁ POLÉVKA S POHANKOU, MERUŇKOVÝ JAHELNÍK, SMETANOVÝ TVAROHÁČEK, OSTRUŽINOVÝ ČAJ S ALOE KVĚTÁKOVÁ POLÉVKA S OVESNÝMI VLOČKAMI, RYBA NA ZELENINĚ, BRAMBOROVÁ KAŠE, GRATINOVANÁ ZELENINA S PROVENSÁLSKÝM KOŘENÍM, ČAJ ARGENTINSKÁ FAZOLOVÁ POLÉVKA, PEČENÉ KUŘE, VAŘENÁ RÝŽE S KROUPAMI V PÁŘE, OVOCNÝ KOKTEJL, DŽUS TROPICO ANANAS RYBÍ POLÉVKA S CIZRNOVÝM KAPÁNÍM, KOTLETA NA PAPRICE, TĚSTOVINY, ŠÍPKOVÝ ČAJ
HRACHOVÁ POLÉVKA S OPRAŽENOU HOUSKOU, WOK THAI ZELENINA S KRŮTÍM MASEM, RÝŽE VAŘENÁ V PÁŘE, DŽUS TROPICO KUŘECÍ POLÉVKA S NUDLEMI, PEČENÁ KRŮTÍ ROLÁDA, BRAMBOROVÁ KAŠE, OVOCNÉ PYRÉ, BRUSINKOVÝ ČAJ ČČESNEKOVÁ POLÉVKA S BRAMBOREM A VEJCEM, ŠVÉDSKÉ KULIČKY SE SMETANOVÝM PŘELIVEM, OPÉKANÉ BRAMBORY, SALÁT Z ČERVENÉ ŘEPY, ČAJ BROKOLICOVÁ POLÉVKA, KUŘECÍ NUDLIČKY, KUS-KUS S MÁSLOVOU KUKUŘICÍ, MRKVOVÝ SALÁT, BORŮVKOVÝ ČAJ S RAKYTNÍKEM
KRUPICOVÁ POLÉVKA S VEJCI, FAZOLOVÉ RAGÚ, DALAMÁNEK, OVOCE, ČAJ
KRUPICOVÁ POLÉVKA S VEJCI, FAZOLOVÉ RAGÚ, DALAMÁNEK, OVOCE, ČAJ HRSTKOVÁ POLÉVKA, PŘÍRODNÍ HOVĚZÍ NUDLIČKY, BULGUR S KUKUŘICÍ NA MÁSLE, LEDOVÝ SALÁT, ČAJ GULÁŠOVÁ POLÉVKA Z HOVĚZÍHO MASA, BRAMBOROVÉ PLACKY POSYPANÉ SÝREM, BANÁN, MUFFIN, NÁPOJ PÓRKOVÁ POLÉVKA S RÝŽÍ, VAŘENÉ HOVĚZÍ, RAJSKÁ OMÁČKA, DOMÁCÍ HOUSKOVÁ KNEDLÍK, NÁPOJ
ZELENINOVÁ POLÉVKA S POHANKOU, KRUPOTO S VEPŘOVÝM MASEM, ZELENINOVÁ PŘÍZDOBA, ČAJ FRANCOUZSKÁ POLÉVKA, HRACHOVÁ KAŠE, KRUTÍ MEDAILONKY, DALAMÁNEK, SALÁT Z HLÁVKOVÉHO ZELÍ, ČAJ BRAMBOROVÝ KRÉM, ŽEMLOVKA S JABLKY PŘELITÁ ROZPUŠTĚNÝM MÁSLEM, NEKTARINKA, VANILKOVÉ MLÉKO KUŘECÍ POLÉVKA S TĚSTOVINAMI, VEPŘOVÉ MASO NA ŽAMPIONECH, BULGUR, BANÁN, ČAJ
FAZOLOVÁ POLÉVKA SE SMETANOU, PEČENÉ KUŘE NA RAJČATECH S MRKVÍ, DUŠENÁ RÝŽE S HRÁŠKEM, ČAJ RYBÍ POLÉVKA S KROUPAMI, ZAPÉKANÉ BRAMBORY S KRUTÍM MASEM A SMETANOU, SALÁT Z ČERVENÉ ŘEPY, OVOCNÁ ŠŤÁVA ČESNEKOVÁ POLÉVKA S VEJCEM A CHLEBOVÝMI KRUTONKY, PEČENÉ KRUTÍ MASO, DUŠENÝ ŠPENÁT, BRAMBOROVÝ KNEDLÍK DÝŇOVÁ POLÉVKA, PODĚBRADSKÉ MASO, TĚSTOVINY, OVOCE, MALINOVÝ ČAJ