V pátek 22. dubna 2022 jsme společně oslavili Den Země. Při této příležitosti si pro děti SRPŠ připravilo na několika stanovištích zajímavé úkoly, do kterých se aktivně zapojily děti nejen ze základní, ale také z mateřské školy. Součástí procházek Skalicí připravených ve dvou variantách – pro starší a mladší děti – byl i úklid okolní přírody. Děti, učitelé i dobrovolníci z řad rodičů dostaly rukavice a odpadkové pytle a mohli jsme se pustit do práce. Přestože byla velká část okolí opravdu čistá, podařilo se nám naplnit množství nečistot a vše dát ještě víc do pořádku.

Za svou práci děti dostaly odměnu v podobě krásných pracovních podložek, za což – stejně jako za přípravu dopoledne – ještě jednou děkujeme SRPŠ.