Žáci třetího ročníku naší školy se zúčastnili vernisáže úspěšných prací 10. ročníku výtvarné soutěže O pohár čeladenské ovečky. V soutěži, jejíž téma znělo v letošním roce: „To nejlepší v Beskydech“, získali žáci ocenění za svá výtvarná díla. Konkrétně Valentina Kijonková získala Zvláštní cenu ředitelky ZŠ Čeladná a Jindřich Vlček získal Čestné uznání výtvarné komise. Slavnostní předání cen proběhlo ve velkolepém duchu. Po úžasném koncertu zpěváka Vojtěcha Michalíčka z Havířova předala p. ředitelka školy Mgr. Jana Satinská dětem diplomy a ceny. K úspěchu jim popřál i pan starosta Čeladné p. Pavol Lukša. Po občerstvení byl pro děti připraven zábavný program ve znamení sportu. Dospělí pak mohli ochutnat kulinářské dobroty při přátelském posezení. Děkujeme za pozvání, výbornou organizaci a program čeladenské škole a dětem gratulujeme k úspěchu.