A máme další školní rok. Do družiny jsme se těšili, hlavně na kamarády. Paní vychovatelky nás seznámily nejen se školním řádem, ale i s nutnými hygienickými návyky, které nás ve škole čekají. Nejvíce jsme se ale těšili na akce naší družiny. Začali jsme týdnem v pohybu.  Přestože nemáme nyní k dispozici hřiště, stačila nám školní zahrada. Hráli jsme na honěnou, fotbal, cvičili na zahradních prvcích. Super bylo i na pískovišti. Tam jsme se proměnili v sochaře a architekty. Září bylo i ve znamení vyrábění…. Šili jsme dýně, hráli s barvami a vytvořili originální jablíčka a hrušky. Lesní víly se nám také moc povedly. Veliká radost byla při vyrábění talismanů Pokémonů a při výrobě vlastní hry „Šup do kloboučku“.

Nuda u nás v družině není.