V pondělí 3. října 2022 proběhla v MŠ beseda s paní doktorkou, která doplnila a obohatila naše vzdělávání tématem „Když jsem zdravý, tak mě všechno baví“. Cílem její návštěvy bylo podpořit děti, aby se v ordinaci nebály. Seznámily se s průběhem ošetření v ordinaci, zopakovaly si pojmy zdraví, vývoj těla, hygiena, sportování. Děti si osvojily dovednosti důležité k podpoře zdraví, prevence, upevnily si poznatky o svém těle, o vytváření zdravých životních návyků a postojů. Paní doktorka dětem předvedla pomůcky, které ve své praxi denně využívá. Nejvíce je zaujala praktická ukázka fonendoskopu. Děti tak měly jedinečnou příležitost poslechnout si tlukot vlastního srdce. Dále si prohlédly diagnostické světlo, které slouží k vyšetření nosu a ucha. Paní doktorce velice děkujeme za přínosnou přednášku, která byla pro děti nejen poučná, ale zároveň i zábavná.