V úterý dne 4. října 2022 proběhla v mateřské škole pod záštitou organizace PODANÉ RUCE, z. s. canisterapie.  Přišla nás navštívit fenka labradora Daffné s dvěma dalšími psími slečnami. Daffné ovšem není obyčejnou fenkou, ale certifikovanou canisterapeutkou. Vyjma pohlazení získaly naše děti možnost zjistit, co to obnáší být canisterapeutickým psem, jak probíhá jejich cvičení a jak dokáže dotek terapeutického psa lidem pomoci. Děti se zapojily do interaktivních činností a vyzkoušely si projít překážkovou dráhu, zacvičit si s pejsky, procvičily si počty a barvy. Závěrem tohoto pro mnohé nezapomenutelného setkání si děti odnesly domů omalovánku a záložku s pejsky. Děkujeme za krásně prožité dopoledne a těšíme se na další společné setkání.