V úterý 5. října 2022 se konalo naše Podzimní sportování, kterého se mohli zúčastnit rodiče s dětmi mateřské i základní školy. Během akce děti plnily celou řadu disciplín, mezi kterými nechyběla bramboriáda – párová překážková dráha s bramborami, dýňoslalom – hokejový slalom s látkovou dýní, peckiáda – hod peckami na cíl, moštárna – přenášení jablečné šťávy do sklenice, nebo třeba podzimolamky, které nám zamotaly hlavy. Velkou radost dětem udělal také obří bublifuk, který si pro nás letos připravila paní vychovatelka Martinka. Sílu k plnění dalších úkolů mohly děti spolu s rodiči načerpat v malém bufítku, ve kterém naše paní kuchařky připravovaly výborné párky v rohlíku. Odpolední setkání bylo příjemné a my už se moc těšíme na další společnou akci.