V pondělí 6. 12 2021 jsme v MŠ přivítali vzácnou návštěvu v podobě hodného čertíka, milého Andílka a štědrého Mikuláše. Děti poctivě trénovaly básničky, říkanky a písničky, aby předvedly, co již umí a dokážou. I když z počátku se některé dětičky malinko bály, tak po chvíli strach opadl a odměnou pro dětičky byl balíček se zdravými dobrůtkami. I když některé děti brzy odhalily, že se nejedná o skutečného čertíka a hádaly, kdo by se mohl skrývat za „KARNEVALOVOU MASKOU“, jak prohlásil jeden všímavý chlapeček, tak i tak, se přeci jen chovaly k našemu hodnému čertíkovi nedůvěřivě. Děkujeme moc školní jídelně za krásné, a hlavně zdravé Mikulášské balíčky pro děti a šikovné vzácné návštěvě za program pro děti a budeme se moc těšit, zase příští rok na návštěvu.