Již tradičně se děti z mateřinky vydaly vystoupit s krátkým pásmem písní, básní a tanečků pro velmi milé publikum. V úterý 21. května 2024 třídy Soviček a Zajíčků předvedly, co si připravily pro místní klub důchodců. Dle zářivých úsměvů babiček a dědečků, můžeme soudit, že se dětem vše povedlo a místním divákům vykouzlila besídka dobrou náladu. Děti si tak odnesly další zkušenost do života, a to dělat radost ostatním, chovat se ohleduplně a překonat obavy z neznámého. Po vystoupení děti rozdaly divákům malé dárečky, které si připravily a na závěr dostaly pochvalu, sladkou odměnu a poděkování.

Babičky a dědečkové byli rádi za milé představení, paní učitelky byly na dětičky patřičně hrdé a dětičky odcházely spokojené s vnitřním pocitem vítězství.